Denetim, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Kaliteyi şansa bırakmayın...
Denetçi Vasıfları
*17021 ve 19011 Başdenetçi eğitimini tamamlamış ve en az bir sistemde baş denetçi olarak görev almış olmaları gerekmektedir.

devamı için tıklayınız...

Otel Denetimi

Otel 01
Otel 02

Otel denetimlerinde amacımız, otelin kapasite ve büyüklüğü ile doğru orantılı olarak tüm proseslerinin iç  denetime bağımsız denetçiler tarafından  tabi tutulmasıdır.

Denetimler mesleği profesyonel denetçi olan bizler tarafından yapılmaktadır; denetimi ek bir iş olarak görmeyen kaliteyi yaşam tarzı olarak belirlemiş,tecrübeli ve objektif değerlendirme vasıflarına sahip bu denetçilerden elde edilen veriler ile sürekli iyileştirme sağlanmaktadır.

OTEL DENETİMİ NEDEN YAPILIR?

  • Sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi sağlayarak müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamaktadır.
  • Yapılan denetimlerdeki kriterler uluslararası Gıda Güvenliği,Kalite ve yasal mevzuatlardan oluşmaktadır. Objektif veriler sağlar.
  • Yurtdışı tur operatörlerinin yaptığı denetimlerden önce yaptırıldığı takdirde; eksiklerin belirlenip düzeltilmesini sağlayan ön hazırlık niteliğindedir.
  • Günümüzde kontrolsüz yapılan satış pazarlama sonucunda yaşanan tadsız sürprizlerin ortadan kalkmasını sağlar.
  • Müşterinin hizmet alırken  göremediği alanlarda güvenlik - hijyen & sanitasyon ve kalitenin sürekli kılınmasını sağlar, standart bir uygulamaya dönüşmesine yardımcı olur.
  • Denetimde fiziki şartların taahhütlere, hijyene uygunluğu kontrol edilerek rahat, konforlu ve sağlıklı bir ortamın oluşmasına katkıda bulunulur.
  • Pazarda kurumsal kimliğin oluşmasına katkı sağlar, eğitim ve iç denetim niteliğindedir, işletme körlüğü nedeni ile çalışanlar tarafından gözden kaçan unsurların tespit edilmesini sağlar.
  • Denetimler otel ya da acentaların isteği üzerine sadece bir bölümde ( proses bazlı ) de yapılabilir; hizmet ya da gıda denetimleri şeklinde.

Denetime tabi tutulan bölümler yan tarafta listenlenmiştir.

                                                  Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.» Denetlenen Bölümler
» Denetime Tabi Tutulan Uygulamalar
» Otel Denetimleri Neden Yapılmalıdır?
Tüm Hakkı Saklıdır © 2013 - Otel Denetim bir "GNC Belgelendirme" hizmetidir.